CMW KONTAK BESONDERHEDE

HOE KAN ONS U HELP VANDAG?
Hoofkantoor Kontakbesonderhede

Telefoon
Nasionaal:   041 406 7500
Internasionaal+27 41 406 7500

Fax
Nasionaal:   041 486 1325
Internasionaal:   +27 41 486 1325

E-Pos
info@cmw.co.za

Fisiese Adres

123 Burman Road
Deal Party
Port Elizabeth

Posadres

P.O. Box 3314
North End
6056
Port Elizabeth
South Africa

Kliek op die blokkie hieronder om voort te gaan.





Bedryfspunt Opspoorder

Winter sybokhaar verkope versterk 14% in 2017


Winter sybokhaar verkope versterk 14% in 2017

Lees Meer

Plaasveiligheid is ‘n gedeelde verantwoordelikheid


Plaasveiligheid is ‘n gedeelde verantwoordelikheid

Lees Meer

Verwagte produksie vir koring is 4,5% minder as vorige skatting


Verwagte produksie vir koring is 4,5% minder as vorige skatting

Lees Meer

Gaan jy meer vir brandstof in Desember betaal?


Gaan jy meer vir brandstof in Desember betaal?

Lees Meer

La Nina toestande ontwikkel nou


La Nina toestande ontwikkel nou

Lees Meer

Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Stephan Van der Westhuizen 0828548916 0284251828 svdwesthuizen@cmw.co.za Bredasdorp
Giepie Calldo 0824683618 0414067500 gcalldo@cmw.co.za Port Elizabeth
Pierre de Lange 0735049718 0414067500 pdelange@cmw.co.za Port Elizabeth
James de Jager 0827789931 0414067500 jdejager@cmw.co.za Port Elizabeth
Johan Louw 0828549567 0414067547 pjlouw@cmw.co.za Port Elizabeth
Gert Erasmus 0725455367 0414067500 gperasmus@cmw.co.za Port Elizabeth
Wikus Dreyer 0721444511 0414067500 wdreyer@cmw.co.za Port Elizabeth
Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Matthew Fox 0828548604 0414067500 mfox@cmw.co.za Port Elizabeth
Andrew Phillips 0795049675 0414067500 adphillips@cmw.co.za Port Elizabeth
Pierre van der Vyver 0828549120 0414067500 pvdvyver@cmw.co.za Port Elizabeth
Ronald Godfrey 0733317230 0414067500 rgodfrey@cmw.co.za Port Elizabeth
Vuzi Sambokwe 0735641671 0414067500 vsambokwe@cmw.co.za Port Elizabeth
Cassie Carstens 0828549208 0449231795 cjcarstens@cmw.co.za Willowmore
Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Mario Kruger 0794976015 0516333744 mfkruger@cmw.co.za Aliwal North / Aliwal-Noord
Kenneth Moolman 0829286743 0516344196 kmoolman@cmw.co.za Aliwal North / Aliwal-Noord
Hendrik de Kock 0833068402 hendrik_de_kock@yahoo.com Aliwal North / Aliwal-Noord
Gouwsie Swanepoel 0827867914 drienie.swanepoel@standardbank.co.za Amersfoort
Milton Green 0835009695 0459719023 mgreen@cmw.co.za Barkly East / Barkly-Oos
Wilmar Pienaar 0834458100 wilmar@mtnloaded.co.za Beaufort West / Beaufort-Wes
Kobus Mocke 0732061299 kmocke@cmw.co.za Beaufort West / Beaufort-Wes
Jaap Botha 0823881237 Belfast
Mark Frewen 0825727522 mfrewen@cmw.co.za Bethulie
Paul van Biljon 0823337973 pvanbiljon@cmw.co.za Bloemfontein
Rikus van Biljon 0729449774 rvanbiljon@cmw.co.za Bloemfontein
Leon van Heerden 0825760226 lvheerden@cmw.co.za Britstown
Jannie van Straaten 0825760224 jvstraaten@cmw.co.za Burgersdorp
Samuel Pieterse 0516530503 0516530503 spieterse@cmw.co.za Burgersdrop
Pieter Cloete 0824451501 cloetec@ovk.co.za Clocolan
Andre Van Zyl 0716044562 0517531443 apvanzyl@cmw.co.za Colesberg
Lops Steyn 0792848992 mlsteyn@cmw.co.za Cradock
Jaco Steyn 0723116968 jsteyn@cmw.co.za Cradock
Willem Botha 0728684087 wbotha@cmw.co.za Fauresmith
Pieter van der Walt 0824498400 pietmanvdw@gmail.com Frankfort
Johan Scholtz 0834529557 johans@ovk.co.za Frankfort
Dolph Krogman 0824443449 0588134146 frfspes@cmw.co.za Frankfort
Driekie van der Vyver 0828932686 0498910312 lydiavandervyver@gmail.com Graaff-Reinet
Hennie Visser 0845831626 hjvis@vodamail.co.za Harrismith
Fires Jansen Van Vuuren 0823751504 fvvuuren@cmw.co.za Jamestown
Johan Erasmus 0828978791 0498360072 nappie@absamail.co.za Jansenville
Daniel Strauss 0725854028 dbstrauss777@yahoo.com Langebaan
Hennie van Wyk 0833383048 hendrikvanwyk915@gmail.com Loxton
Ian Rabe 0824915193 ianr@cmw.co.za Malmesbury
Johnny Cawood 0714765128 jcawood@cmw.co.za Marquard
Frederick Nel 0845581442 fredericknel68@gmail.com Memel
Kobus Pieterse 0827747885 kpieterse@cmw.co.za Middelburg
Rossouw du Randt 0844461212 heidicross87@gmail.com Pearston
Chris Troskie 0825551199 0414067500 ctroskie@cmw.co.za Port Elizabeth
Adriaan van Wyk 0732340980 ilzevw2000@gmail.com Richmond
Colin Jansen van Rensburg 0824117368 cdjvrensburg@cmw.co.za Somerset East / Somerset-Oos
PM Swart 0839483345 pmswart10@gmail.com Standerton
Adriaan du Preez 0823197683 aidupreez@vodamail.co.za Standerton
Hennie Vry 0824904252 0285142822 hvry@cmw.co.za Swellendam
Frans Duminy 0823365497 harwar@webmail.co.za Volksrust
Rassie Erasmus 0828377835 raspererasmus@yahoo.com Winburg
Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Gary Willows 0824978234 0466841487 gwillows@cmw.co.za Adelaide
Koos Louw 0716735255 0459710862 jjlouw@cmw.co.za Barkly East / Barkly-Oos
Johan Botes 0828549272 0234152569 tjbotes@cmw.co.za Beaufort West / Beaufort-Wes
Marli Gouws 0836874486 amgouws@cmw.co.za Beaufort West / Beaufort-Wes
John Melville 0828548795 0514224589 jhmelville@cmw.co.za Bloemfontein
Herman Maartens 0828201104 hmaartens@cmw.co.za Bloemfontein
Niko Coetzee 0845211411 0518211411 No email Available. Brandfort
Stephan van der Westhuizen 0828548916 0284251828 svdwesthuizen@cmw.co.za Bredasdorp
Leon van Heerden 0825760226 lvheerden@cmw.co.za Britstown
Piet Pelser 0825645790 0518532696 pcpelser@cmw.co.za Bultfontein
Stephen Lumsden 0828549300 0516531213 sclumsden@cmw.co.za Burgersdorp
Johan de Wet 0828534851 0282121865 jbdewet@cmw.co.za Caledon
Martin Lombard 0716862777 mlombard@cmw.co.za Calvinia
Cornie Faber 0795049715 0178431145 cjfaber@cmw.co.za Carolina
JT Fourie 0828548620 jtfourie@cmw.co.za Clocolan
Izak Nel 0828548609 ifnel@cmw.co.za Colesberg
Hardie van den Heever 0726415642 gjvdheever@cmw.co.za Cradock
Marnitz Fourie 0824915183 smfourie@cmw.co.za De Aar
JP le Roux 0828534817 jpleroux@cmw.co.za Ermelo
Jaco Saaiman 0716730745 jsaaiman@cmw.co.za Frankfort
Johan Scholtz 0834529557 johans@ovk.co.za Frankfort
Hannes Carstens 0827881439 jfcarstens@cmw.co.za Graaff-Reinet
Jacques Vlok 0727958327 jvlok@cmw.co.za Harrismith
Gert Bosch 0829248806 0422933872 gbosch@cmw.co.za Humansdorp
Charl van der Merwe 0716899322 0498360064 cvdmerwe@cmw.co.za Jansenville
Tobilizwe Mabuda 0727724520 tmabuda@cmw.co.za Kokstad
JT Fourie 0828548620 jtfourie@cmw.co.za Ladybrand
Dudrien Coetsee 0828525996 dcoetsee@cmw.co.za Malmesbury
Johnny Cawood 0714765128 jcawood@cmw.co.za Marquard
Paul Makoanyane 0026663055444 0026628313134 mopelihealth@hotmail.com Maseru
Cor Uys 0824697517 0498423283 cjuys@cmw.co.za Middelburg
Thinus Coetzer 0836556115 tcoetzer@cmw.co.za Molteno
Riaan Myburgh 0828534618 0224333663 rmyburgh@cmw.co.za Moorreesburg
Phillip Duminy 0768216040 0446950208 pcpduminy@cmw.co.za Mosselbaai
Luane Stapelberg 0768216711 lstapelberg@cmw.co.za Murraysburg
FA Zietsman 0724312046 Ottosdal
Lambert van der Westhuizen 0826331341 0229131352 plvdwesthuizen@cmw.co.za Piketberg
James de Jager 0827789931 0414067500 jdejager@cmw.co.za Port Elizabeth
Morne Vry 0825540676 mvry@cmw.co.za Porterville
Bennie van Niekerk 0796951666 bvniekerk@cmw.co.za Prieska
Garry Francis 0764016315 gefrancis@ccmw.co.za Reitz
Francois Viljoen 0828115428 fviljoen@cmw.co.za Richmond
Pierre Olckers 0828548622 0287132283 wpolckers@cmw.co.za Riversdal
Ben Pretorius 0828548601 0584814073 bpretorius@cmw.co.za Senekal
Jean Himan 0825540260 jhuman@cmw.co.za Senekal
Jan Marais 0795115087 jjmarais@cmw.co.za Smithfield
Johannes de Jager 0824989866 jjdejager@cmw.co.za Somerset East / Somerset-Oos
Nico von Wielligh 0828549214 nvonwielligh@cmw.co.za Standerton
Andy Botha 0828549217 abotha@cmw.co.za Stutterheim
Annes Paulsen 0827700265 apaulsen@cmw.co.za Sutherland
Frans Hugo 0828549468 0285142223 fdhugo@cmw.co.za Swellendam
JG du Toit 0762230687 jgdutoit@cmw.co.za Swellendam
Frikkie Aucamp 0828549453 0517137032 pfaucamp@cmw.co.za Trompsburg
Cornell Duminy 0824613105 csduminy@cmw.co.za Volksrust
Hennie Geldenhuys 0824563032 hcgeldenhuys@cmw.co.za Vrede
Robbie Kleynhans 0827796495 rkleynhans@cmw.co.za Wesselsbron
Cassie Carstens 0828549208 0449231795 cjcarstens@cmw.co.za Willowmore
Eduan Eksteen 0828549426 epeksteen@cmw.co.za Wolmaransstad
Evan Hartley 0828549461 eohartley@cmw.co.za Zastron
Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Naam
Sel
Tel
E-pos
Dorp
Donna Green 0823752920 0459719023 dlgreen@cmw.co.za Barkly East / Barkly-Oos
Graham Frost 0828549929 0459749228 mglfrost@cmw.co.za Barkly East / Barkly-Oos
Johan Botes 0828549272 0234152569 tjbotes@cmw.co.za Beaufort West / Beaufort-Wes
Herman Maartens 0828201104 hmaartens@cmw.co.za Bloemfontein
Adriaan Engellbrecht 0824697291 asengelbrecht@cmw.co.za Frankfort
Frans Hugo 0828549468 0285142223 fdhugo@cmw.co.za Swellendam

Korporatiewe Video

OVK Video
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Kalender

Kalender
Kalender
Lees Meer

Tydskrif

OVK Nuus Desember 2017
OVK Nuus Desember 2017
Adverteer Hier Lees Meer